LW TechnicSerwis oraz Inspekcje maszyn i urządzeń

LW Technic to wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedzin:
Nasz zespół z powodzeniem realizuje profesjonalne usługi z zakresu serwisu maszyn i urządzeń myjących i nie tylko. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz zaangażowanie, sumienność i rzetelność, wkładane w wykonywaną pracę sprawiają, że nasi klienci postrzegają nas jako godną zaufania firmę.

Szybko i sprawnie realizujemy serwis maszyn i urządzeń myjących na terenie całej Polski i Europy centralno-wschodniej

Oferujemy 4 formy wykonywanych serwisów:

1.

Zaplanowane inspekcje roczne

Forma prewencyjnego corocznego przeglądu technicznego, podczas którego określamy, które podzespoły elektryczne oraz mechaniczne nadają się do wymiany.
2.

wyjazdy
awaryjne

W przypadku niespodziewanych awarii maszyn i urządzeń na Twojej linii produkcyjnej.
3.

Naprawa
usterek

Maszyna działa poprawnie ale produkt końcowy nie zawsze spełnia oczekiwania określone przez Twoją politykę jakości
4.

wyjazdy gwarancyjne i pogwarancyjne

Wsparcie podczas trwania gwarancji nowego urządzenia myjącego lub po jej zakończeniu

Jak przebiega przykładowy serwis urządzenia:

Po otrzymaniu zgłoszenia umawiamy się na termin realizacji naprawy. Przyjeżdżamy na miejsce, omawiamy  problem oraz plan postępowania. Dokonujemy przeglądu technicznego, który jest podstawą każdego serwisu. Podczas inspekcji określamy przyczynę powstałego problemu. Przygotowujemy protokół przeglądowy. Po zakończeniu przeglądu omawiamy stan faktyczny urządzenia oraz opracowujemy zakres naprawy. Jeśli to możliwe dokonujemy naprawy na miejscu. Jeśli naprawa wymaga wymiana części przygotujemy ofertę z czasem dostawy i zakresem prac. Po zaakceptowaniu przesłanej oferty realizujemy kompletny remont w celu przywrócenia sprawności maszyny.

Inspekcja (przegląd)
techniczna

Przeglądy mają na celu rozwiązanie problemów jakościowych, produkcyjnych oraz pomoc w zaplanowaniu wydatków na części zamienne. Najważniejsza jest ciągła praca urządzeń bez przestojów. Po przeglądzie dostarczamy szczegółowe protokoły serwisowe do każdego z urządzeń. Ich zakres jest szczegółowo prezentowany i tworzony jest plan remontów/modernizacji. W kolejnym etapie zostają przygotowane oferty na w/w prace. Inspekcja powinna być przeprowadzana co najmniej raz w roku w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania maszyny

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!